500 30 40 20

Opinie
naszych klientów

"Z firmą TRANSDUO współpracujemy już od dłuższego czasu. Jesteśmy zadowoleni i planujemy nadal korzystać ze świadczonych przez nią usług. Bez wątpienia wyróżnia ich profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście do klienta. Są skoncentrowani na jego potrzebach i zawsze można liczyć na perfekcyjne wywiązywanie się ze wszystkich obowiązków. To firma, z którą chce się współpracować."

"Szukaliśmy firmy transportowej, która będzie świadczyć swoje usługi na rynku międzynarodowym. Cenimy sobie zaangażowanie i precyzję, a także szybkość dostarczania naszego towaru. Taką firmą okazał się TRANSDUO. Nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zrozumieniu, co oznacza, że z ich strony możemy zawsze liczyć na realizację transportu w taki sposób, w jaki sobie to zaplanowaliśmy. Ufamy kierowcom i spedytorom tej firmy, a to daje nam spokój i poczucie bezpieczeństwa."

"Jak bezpieczny i szybki transport to tylko TRANSDUO. To ludzie, którzy wiedzą o transporcie i spedycji wszystko, co jest potrzebne w XXI wieku. Nowoczesne podejście do współczesnego handlu to bez wątpienia duża zaleta firmy. Ich flota zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ znajdują się w niej tylko nowe samochody znanych marek, które sprawdzają się w każdych warunkach. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca nadal będzie owocna dla obu stron."

"Jesteśmy doświadczoną firmą i również takiej poszukiwaliśmy wśród wielu firm transportowych dostępnych na polskim rynku. TRANSDUO nie zawiodła nas jeszcze w żadnej sytuacji. Jest to zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych spedytorów i doświadczonych kierowców, którzy rozumieją się praktycznie bez słów. Powierzając im nasz towar, który ma zostać dostarczony m.in.: do Niemiec i Włoch, jesteśmy spokojni, że dotrze tam na czas."

"O TRANSDUO można powiedzieć jedno – klasa sama w sobi
e. Doświadczonych firm transportowych jest wiele, ale lojalne i godne zaufania są na wagę złota. Jeżeli ktoś zastanawia się jeszcze, jaką wybrać, to TRANSDUO na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są to ludzie na odpowiednim miejscu."